• განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი საქართველოში საფრანგეთის რესპუბ...
განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი საქართველოში საფრანგეთის რესპუბლიკის საელჩოს შიდა უსაფრთხოების ატაშეს შეხვდა
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი მერაბ მალანია საქართველოში საფრანგეთის რესპუბლიკის საელჩოს შიდა უსაფრთხოების ახალ ატაშე ბრუნო ბალდუკს შეხვდა. შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილე, სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის ადმინისტრაციის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და სამართლებრივი უზრუნველყოფის სამმართველოს უფროსი.
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრაზე მხარეებმა მომავალი ორმხრივი თანამშრომლობის საკითხები განიხილეს, საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვისა და უსაფრთხოების სფეროში თანამშრომლობის პრიორიტეტებზე ისაუბრეს.

• The Director of the Special Tasks Department of MIA Special and Emergency Measur...
The Director of the Special Tasks Department of MIA Special and Emergency Measures Center held an introductory meeting with the internal security attach of the French Embassy
The Director of the Special Tasks Department of MIA Special and Emergency Measures Center Mr. Merab Malania held a meeting with Mr. Bruno Balduk, the internal security attache of the French Embassy. The meeting was also attended by The Deputy Director of the Special Tasks Department and The Head of the International Relations and Legal Affairs Division of Administration of MIA Special and Emergency Measures Center.
During an introductory meeting, the sides discussed future mutual cooperation plans and emphasized the priorities in the field of Public Order and Security.