• გურიისა და სამცხე-ჯავახეთის პოლიციის დეპარტამენტებს ახალი ხელმძღვანელები ჰყავს
შინაგან საქმეთა მინისტრის პირველმა მოადგილემ, შალვა ბედოიძემ გურიისა და სამცხე-ჯავახეთის პოლიციის დეპარტამენტების თანამშრომლებს ახალი უფროსები წარუდგინა.
სამცხე-ჯავახეთის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორად, პოლიციის პოლკოვნიკი რამაზ თათარაშვილი, ხოლო გურიის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორად, პოლიციის პოლკოვნიკი დავით კოდელაშვილი დაინიშნა.
რამაზ თათარაშვილი ამ დრომდე თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის ვაკე-საბურთალოს მთავარი სამმართველოს უფროსის თანამდებობას იკავებდა, დავით კოდელაშვილს კი თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილის თანამდებობა ეკავა.
მათ შინაგან საქმეთა სამინისტროში ხელმძღვანელ პოზიციებზე მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვთ.
შალვა ბედოიძემ თანამშრომლებთან შეხვედრისას, უწყების პრიორიტეტული მიმართულებები განიხილა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით მათ შესაბამისი დავალებები მისცა.
შინაგან საქმეთა მინისტრის პირველმა მოადგილემ, დეპარტამენტის თანამშრომლებს გაწეული ეფექტიანი საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა და წარმატებები უსურვა.

• New Chiefs of Guria and Samtskhe-Javakheti Police Departments Have Been Appointe...
First Deputy Minister of Internal Affairs - Shalva Bedoidze introduced new heads to the employees of Guria and Samtskhe-Javakheti Police Departments.
Police Colonel Ramaz Tatarashvili has been appointed as the Director of Samtskhe-Javakheti Police Department, and Police Colonel Davit Kodelashvili has been appointed as the Director of Guria Police Department.
Ramaz Tatarashvili previously held the position of the Head of Vake-Saburtalo Police Main Division of Tbilisi Police Department, while Davit Kodelashvili held the position of Deputy Director of Tbilisi Police Department.
Both of them have multiple years of experience working on leading positions at the Ministry of Internal Affairs.
Shalva Bedoidze, during a meeting with the employees, discussed the priority areas of the department and gave them relevant instructions regarding the work process.
The First Deputy Minister of Internal Affairs thanked the employees of the department for their effective work and wished them success.