დაბადების თარიღი: 07.06.1983
2018–2019 წლებში - საქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის გენერალური ინსპექციის უფროსის პირველი მოადგილე;
2017–2018 წლებში - შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქალაქ თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი;
2017 წელი - საქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის სახელმწიფო უსაფრთხოების დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსი;
2016–2017 წლებში საქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის გენერალური ინსპექციის უფროსის პირველი მოადგილე;
2015–2016 წლებში შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქალაქ თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი;
2013-2015 წლებში შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქალაქ თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსის მოადგილე /დეტექტივების ხაზით/; მთავარი სამმართველოს უფროსი;
2013 წელი - შინაგან საქმეთა სამინისტროს თბილისის მთავარი სამმართველოს ძველი თბილისის სამმართველოს უფროსი;
2012–2013 წლებში - შინაგან საქმეთა სამინისტროს კახეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს ახმეტის რაიონული სამმართველოს უფროსი;
2012 წელი - შინაგან საქმეთა სამინისტროს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს უბნის ინსპექტორ-გამომძიებელი;
2011 წელი - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის განსაკუთრებით მნიშვნელოვან საქმეთა სამმართველოს უფროსი გამომძიებელი;
2010–2011 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და გურიის სამმართველოს უფროსის მოადგილე;
2009–2010 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს უფროსი გამომძიებელი;
2008–2009 წლებში - საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს გამომძიებელი, შემდეგ - უფროსი გამომძიებელი;
2006–2008 წლებში - შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქალაქ თბილისის შს მთავარი სამმართველოს გლდანი-ნაძალადევის სამმართველოს გამომძიებელი, შემდეგ - უფროსი გამომძიებელი, დეტექტივ-გამომძიებელი;
2005 წელს დაამთავრა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი, მიენიჭა იურისტის კვალიფიკაცია.

From 2020- May, 2021 - Director of Tbilisi Police Department;
2017 - Head of the Tbilisi Main Division of the State Security Department under the State Security Service of Georgia;
2016-2017 -First Deputy Head of the General Inspection under the State Security Service of Georgia;
2015-2016 - Director of Tbilisi Police Department under the Ministry of Internal Affairs;
2013-2015- Deputy Head of the Tbilisi Main Division of the Ministry of Internal Affairs (Detectives line); Head of the Main Division;
2013 - Head of Old Tbilisi Police Division under Tbilisi Main Division of the Ministry of Internal Affairs;
2012-2013 - Head of Akhmeta Police Division of Kakheti Regional Main Division under the Ministry of Internal Affairs;
2012 - Inspector-Investigator of Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division of the Ministry of Internal Affairs;
2011 - Senior Investigator of the Investigative Department of the Investigation Service of the Ministry of Finance of Georgia;
2010-2011 - Deputy Head of Imereti, Racha-Lechkhumi and Guria Division of the Investigative Department of the Investigation Service under the Ministry of Finance of Georgia;
2009-2010 - Senior Investigator of the Tbilisi Main Division of the Investigative Department under the Investigation Service of the Ministry of Finance of Georgia;
2008-2009 - Investigator (Senior investigator afterwards) of the Tbilisi Main Division of the Investigation Department under the Revenue Service of the Ministry of Finance of Georgia;
2006-2008 - Investigator (Senior Investigator afterwards) of Gldani-Nadzaladevi Division of Tbilisi Police Main Division under the Ministry of Internal Affairs;
Education and qualification:
In 2005 graduated from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Law and was awarded the qualification of lawyer.