• პოლიციამ კასპის მუნიციპალიტეტში მომხდარ მკვლელობის ფაქტზე 1 პირი ცხელ კვალზე დაა...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს შიდა ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა, ცხელ კვალზე ჩატარებული ოპერატიული ღონისძიებებისა და საგამოძიებო მოქმედებების შედეგად, 1940 წელს დაბადებული გ.გ. განზრახ მკვლელობის ბრალდებით დააკავეს.
გამოძიებით დადგინდა, რომ ბრალდებულმა კასპის მუნიციპალიტეტში, ძმის ცოლს, 1949 წელს დაბადებულ ლ.ნ. - ს, ურთიერთშელაპარაკების ნიადაგზე, სანადირო თოფიდან გასროლით თავის არეში სასიკვდილო ჭრილობა მიაყენა.
პოლიციამ გ.გ. ცხელ კვალზე დააკავა. სამართალდამცველებმა დანაშაულის ჩადენის იარაღი - სანადირო თოფი ნივთმტკიცების სახით ამოიღეს.

• Police arrested 1 person for murder as a result of immediate activities in Kaspi...
The employees of Shida Kartli Police Department of the Ministry of Internal Affairs, as a result of immediate operative measures and investigative actions, detained G.G. (DoB 1940) for premeditated murder.
The investigation established that the accused person murdered his brother’s spouse - L.N. (DoB 1949), in Kaspi municipality by shooting her with a hunting rifle in head area as a result of the conflict.
The police arrested G.G. as a result of immediate activities. The law enforcement officers seized the weapon of crime - a hunting rifle as evidence.
Investigation into the fact of premeditated murder is in progress under article 108 of the Criminal Code of Georgia.