• პოლიციამ მარნეულში პირადი ცხოვრების საიდუმლოს ხელყოფის ბრალდებით 1 პირი დააკავა...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ქვემო ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის მარნეულის რაიონული სამმართველოს თანამშრომლებმა, ჩატარებული ოპერატიულ-სამძებრო და საგამოძიებო მოქმედებების შედეგად, 1971 წელს დაბადებული ზ.გ. პირადი ცხოვრების საიდუმლოს ხელყოფის ბრალდებით დააკავეს.
გამოძიებით დადგინდა, რომ ბრალდებულმა უკანონოდ, ფარულად გადაიღო ნაცნობ ქალთან ინტიმური ურთიერთობის ამსახველი ვიდეო და ფოტომასალა, რის შემდეგაც აღნიშნული მასალა უკანონოდ გავრცელდა.
პირადი ცხოვრების საიდუმლოს ხელყოფის ფაქტზე გამოძიება საქართველოს სისხლის სამართლის კოდექსის 157-ე პრიმა მუხლით მიმდინარეობს.

• Police arrested 1 person in Marneuli for the disclosure of the secrets of privat...
The officers of Marneuli Police Division under Kvemo Kartli Police Department of the Ministry of Internal Affairs detained Z.G. (DoB1971), as a result of operative-investigative activities for the disclosure of the secrets of private life.
The investigation established that the accused illegally, covertly photographed a recorded an intimate relationship with an acquaintance female, after which the material was illegally made public.
Investigation is in progress on the fact of disclosure of the secrets of private life under Article 1571 of the Criminal Code of Georgia.