• საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის გუნდმა შინაგან საქმეთა სამინისტროს შიდა...
საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის გუნდმა შინაგან საქმეთა სამინისტროს შიდა საფეხბურთო ტურნირში გამარჯვება მოიპოვა
შინაგან საქმეთა სამინისტროში შიდა საფეხბურთო ტურნირი ჩატარდა.
ტურნირის ფინალური შეხვედრა შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიაში გაიმართა, რომელსაც მინისტრის მოადგილე - იოსებ ჭელიძე დაესწრო.
ფინალურ შეხვედრაში ერთმანეთს საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის და საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის გუნდები დაუპირისპირდნენ.
დაძაბული მატჩი საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურის გუნდის გამარჯვებით დასრულდა.
გამარჯვებული გუნდი შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ, იოსებ ჭელიძემ ტურნირის თასით, ხოლო აღნიშნული გუნდის ფეხბურთელები - მედლებით დააჯილდოვა.
შინაგან საქმეთა სამინისტროში საფეხბურთო ტურნირში სამინისტროს სხვადასხვა დანაყოფის გუნდები მონაწილეობდნენ.
ყოველწლიური შიდა ტურნირის მიზანია სამინისტროს თანამშრომლებს შორის ჯანსაღი ცხოვრების წესის პოპულარიზაცია და ხელშეწყობა.

• The team of Emergency Situations Management Service won the internal football to...
The team of Emergency Situations Management Service won the internal football tournament of the Ministry of Internal Affairs
An internal football tournament was held in the Ministry of Internal Affairs.
The final meeting of the tournament was held at the Academy of the Ministry of Internal Affairs, which was attended by the Deputy Minister - Ioseb Chelidze.
At the finals, the teams of the Emergency Situations Management Service and the Patrol Police Department faced each other.
The tense match ended with the victory of the Emergency Situations Management Service team.
The winner team was awarded by the Deputy Minister of Internal Affairs, Ioseb Chelidze, with the tournament trophy, and the players with medals.
The teams of different units of the Ministry participated in the football tournament at the Ministry of Internal Affairs.
The aim of the annual internal tournament is to promote and popularize a healthy lifestyle among the employees of the Ministry.