• საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტში 145 სხვადასხვა ვაკანსიის დასაკავებლად კონკურსი ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტმა თბილისსა და რეგიონებში 145 სხვადასხვა ვაკანსიის დასაკავებლად კონკურსი გამოაცხადა.
დაინტერესებულ პირებს ვაკანსიების შესახებ ინფორმაციის მიღება და აპლიკაციის შევსება შეუძლიათ მიმდინარე წლის 28 აგვისტოს ჩათვლით, სამინისტროს ოფიციალურ ვებგვერდზე: https://hr.police.ge
კონკურსი გამოცხადდა პატრულ-ინსპექტორის 47 ვაკანტურ თანამდებობაზე, პატრულ-ინსპექტორის (მესაზღვრე კონტროლიორი) 38 ვაკანტურ თანამდებობაზე და მესაზღვრე-კონტროლიორის ფუნქცია–მოვალეობის შემსრულებლის (შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი) 60 პოზიციაზე.
პატრულ-ინსპექტორის ვაკანტურ თანამდებობაზე:
▶️ ქ. თბილისის მთავარი სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 22 ვაკანსია;
▶️ მცხეთა-მთიანეთის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 2 ვაკანსია;
▶️ ქვემო ქართლის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 3 ვაკანსია;
▶️ სამცხე-ჯავახეთის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 4 ვაკანსია;
▶️ კახეთის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 1 ვაკანსია;
▶️ იმერეთის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 3 ვაკანსია;
▶️ სამეგრელოსა და ზემო სვანეთის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 5 ვაკანსია;
▶️ გურიის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 2 ვაკანსია;
▶️ აჭარის მთავარი სამმართველოს სახაზო–საპატრულო სამმართველოს პატრულ-ინსპექტორის – 5 ვაკანსია.
პატრულ-ინსპექტორის (მესაზღვრე-კონტროლიორი) ვაკანტურ თანამდებობაზე:
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს დასავლეთ საქართველოს სამსახური – 35 ვაკანსია;
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს სასაზღვრო სამიგრაციო კონტროლის განყოფილება (დარიალი) – 2 ვაკანსია;
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს სამცხე-ჯავახეთის სამსახურის სასაზღვრო სამიგრაციო კონტროლის განყოფილება (სამება) – 1 ვაკანსია.
მესაზღვრე-კონტროლიორის ფუნქცია–მოვალეობის შემსრულებლის (შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირი) პოზიციაზე:
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს სასაზღვრო სამიგრაციო კონტროლის სამსახური (ქუთაისის აეროპორტი) – 20 პოზიცია;
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს სასაზღვრო სამიგრაციო კონტროლის განყოფილება (დარიალი) – 8 პოზიცია;
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს სამცხე-ჯავახეთის სამსახური – 20 პოზიცია;
▶️ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის საზღვრის მართვისა და კოორდინირების მთავარი სამმართველოს აღმოსავლეთ საქართველოს სამსახური – 12 პოზიცია.

• The competition was announced to fill 145 different vacancies in the Patrol Poli...
The Patrol Police Department of the Ministry of Internal Affairs has announced a competition to fill 145 different vacancies in Tbilisi and regions.
Interested persons can receive information on vacancies and fill out an application on the official website of the Ministry: https://hr.police.ge
The competition was announced for 47 vacant positions of patrol-inspector, 38 vacant positions of patrol-inspector (border controller) and 60 positions of border controller (person employed under an employment contract).
For the vacant position of patrol inspector:
Tbilisi Main Division Patrol Inspector - 22 vacancies;
Mtskheta-Mtianeti main division of the patrol-inspector of the line-patrol division - 2 vacancies;
Patrol-inspector of the Line-Patrol Division of Kvemo Kartli Main Division - 3 vacancies;
4 vacancies for the patrol inspector of the line patrol division of the main division of Samtskhe-Javakheti;
Patrol Inspector of the Line-Patrol Division of the Main Division of Kakheti - 1 vacancy;
3 vacancies of the patrol-inspector of the line-patrol division of the main division of Imereti;
Patrol-inspector of the Line-Patrol Division of the Main Division of Samegrelo and Zemo Svaneti - 5 vacancies;
Patrol-inspector of the line-patrol division of the main division of Guria - 2 vacancies;
5 vacancies are available for the patrol inspector of the main division of Adjara.
For the vacant position of patrol inspector (border guard):
West Georgia Service of the Border Management and Coordination Main Division of the Patrol Police Department - 35 vacancies;
Border Immigration Control Department of the Border Management and Coordination Division of the Patrol Police Department (Daryal) – 2 vacancies;
Border Immigration Control Unit of Samtskhe-Javakheti Service of the Main Border Management and Coordination Division of the Patrol Police Department (Trinity) – 1 vacancy.
The border guard-controller – (person employed under an employment contract):
Border Immigration Control Service of the Border Management and Coordination Main Division of the Patrol Police Department (Kutaisi Airport) – 20 positions;
Border Immigration Control Department of the Border Management and Coordination Division of the Patrol Police Department (Daryal) – 8 positions;
Samtskhe-Javakheti Service of the Border Management and Coordination Main Division of the Patrol Police Department - 20 positions;
East Georgia Service of the Border Management and Coordination Division of the Patrol Police Department - 12 positions.