• შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ გურიის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ...
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ გურიის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი ხელმძღვანელი წარუდგინა
შინაგან საქმეთა მინისტრის პირველმა მოადგილემ, შალვა ბედოიძემ გურიის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი ხელმძღვანელი - ლაშა გოგნიაშვილი პირადად წარუდგინა და სამუშაო თათბირი გამართა.
მინისტრის მოადგილემ პოლიციის დეპარტამენტის ახლად დანიშნულ დირექტორს წარმატებები და ნაყოფიერი მუშაობა უსურვა. თათბირზე, შალვა ბედოიძემ გურიის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებისგან მათ სამოქმედო ტერიტორიაზე დანაშაულთან ბრძოლის, ასევე, საპოლიციო პრევენციული ღონისძიებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მოისმინა.
მინისტრის მოადგილემ სამინისტროს საქმიანობის პრიორიტეტულ მიმართულებებზე გაამახვილა ყურადღება და დეპარტამენტის ხელმძღვანელებს შესაბამისი დავალებები მისცა.

• The First Deputy Minister of Internal Affairs presented newly appointed head to ...
The First Deputy Minister of Internal Affairs presented newly appointed head to the employees of Guria Police Department
The First Deputy Minister of Internal Affairs - Shalva Bedoidze, personally introduced the newly appointed head - Lasha Gogniashvili to the employees of Guria Police Department and held a working meeting.
The First Deputy Minister wished the newly appointed director of the police department success and fruitful career. At the meeting, Shalva Bedoidze was familiarized with detailed information from the employees of Guria Police Department on the fight against crime in their area of operation, as well as on police preventive measures.
The First Deputy Minister drew attention to the priority directions of the Agency’s activity and gave relevant instructions to the leadership of the department.