• შინაგან საქმეთა მინისტრმა, პრემიერ-მინისტრთან ერთად, პოლიციის დღესთან დაკავშირებ...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, პრემიერ-მინისტრთან ერთად, პოლიციის დღესთან დაკავშირებით, დაღუპული პოლიციელების მემორიალი გვირგვინით შეამკო
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, ვახტანგ გომელაურმა, პრემიერ-მინისტრ გიორგი გახარიასთან ერთად, პოლიციის დღესთან დაკავშირებით, სამსახურებრივი მოვალეობის დროს დაღუპული პოლიციელების პატივსაცემად, სამინისტროს ტერიტორიაზე მდებარე, გარდაცვლილი პოლიციელების მემორიალი გვირგვინით შეამკო.
ღონისძიებას შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილეები ესწრებოდნენ. ცერემონია საპატიო ყარაულის თანხლებით გაიმართა. შინაგან საქმეთა სამინისტროს განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ორკესტრმა საქართველოს სახელმწიფო ჰიმნი შეასრულა.

• Minister of Internal Affairs along with prime Minister laid a wreath on the memo...
Minister of Internal Affairs along with prime Minister laid a wreath on the memorial of the fallen policemen on the occasion of the Police Day
On the occasion of the Police Day, Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri, together with the Prime Minister, Giorgi Gakharia, laid a wreath at the memorial of the policemen fallen in the line of duty, located on the territory of the Ministry of Internal Affairs.
The event was attended by the Deputy Ministers of Internal Affairs which was held in the attendance of the honorary guard. Georgian national anthem was also performed by the orchestra of Special Tasks Department of the Ministry of Internal Affairs.
Participants of the event observed a minute of silence in memory of the police officers fallen in the line of duty.