• შინაგან საქმეთა მინისტრმა საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელ პირებთან ...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელ პირებთან საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების მეტად გაძლიერების მიზნით დაგეგმილი რეფორმები განიხილა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, გეკა გელაძემ, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ახლად დანიშნულ დირექტორთან - ლევან მაისურაძესთან და ამავე დეპარტამენტის თბილისისა და რეგიონების მთავარი სამმართველოების უფროსებთან სამუშო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრაზე საგზაო მოძრაობის მიმართულებით არსებული ვითარება განიხილეს და უსაფრთხოების უფრო მეტად გაძლიერების მიზნით დაგეგმილ რეფორმებზე ისაუბრეს.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი პირებისგან ავტოსაგზაო შემთხვევებისა და დანაშაულის სტატისტიკის შესახებ ანგარიში მოისმინა.
გეკა გელაძემ ხაზი გაუსვა საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის წარმომადგენლების მნიშვნელოვან როლს საზოგადოებრივი უსაფრთხოების უზრუნველყოფაში და მათ გაწეული საქმიანობისთვის მადლობა გადაუხადა.

• The Minister of Internal Affairs discussed the planned reforms with the heads of...
The Minister of Internal Affairs discussed the planned reforms with the heads of the Patrol Police Department to further strengthen road safety
The Minister of Internal Affairs, Geka Geladze, held a working meeting with the newly appointed Director of the Patrol Police Department, Levan Maisuradze, and the heads of Tbilisi and regional main divisions of the same department.
At the meeting, the current situation was discussed in the direction of road traffic and tackled the issue of planned reforms to further strengthen safety on the roads.
The Minister of Internal Affairs heard a report on traffic accidents and crime statistics from the heads of the Patrol Police Department.
Geka Geladze emphasized the important role of the representatives of the Patrol Police Department in ensuring public safety and thanked them for their work.