• შინაგან საქმეთა მინისტრმა საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელ პირებთან ...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, გელა გელაძემ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელ პირებთან შეხვედრა გამართა.
გელა გელაძემ საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის წარმომადგენლებს პოლიციელის დღე მიულოცა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით შესაბამისი დავალებები მისცა.
შინაგან საქმეთა მინისტრს, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა, მათ სამოქმედო ტერიტორიაზე დანაშაულთან ბრძოლის, პრევენციული ღონისძიებებისა და საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების მიმართულებით არსებულ ვითარებაზე დეტალური ინფორმაცია გააცნეს.
შეხვედრას საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი, მოადგილეები და ამავე დეპარტამენტის თბილისისა და რეგიონების ხელმძღვანელი პირები ესწრებოდნენ.

• The Minister of Internal Affairs held a meeting with the leadership of the Patro...
The Minister of Internal Affairs, Gela Geladze, held a meeting with the leadership of the Patrol Police Department.
Gela Geladze congratulated the representatives of the Patrol Police Department on the Policeman's Day and gave relevant instructions regarding the work process.
The representatives of the Patrol Police Department provided the Minister of Internal Affairs with detailed information on the current situation in the area of ​​​​crime prevention, preventive measures and road traffic safety.
The meeting was attended by the Director of the Patrol Police Department, his deputies and the heads of the same department in Tbilisi and the regions of the country.