• შინაგან საქმეთა მინისტრმა თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანე...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანელებთან სამუშაო თათბირი გამართა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, ვახტანგ გომელაურმა და მინისტრის პირველმა მოადგილემ, შალვა ბედოიძემ თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დანაყოფების ხელმძღვანელებთან სამუშაო თათბირი გამართეს.
ვახტანგ გომელაურმა თბილისის სხვადასხვა რაიონის პოლიციის ხელმძღვანელებისგან დედაქალაქში დანაშაულთან ბრძოლის, ასევე, პრევენციული საპოლიციო ღონისძიებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მოისმინა.
ვახტანგ გომელაურმა შინაგან საქმეთა სამინისტროს პრიორიტეტულ მიმართულებებზე ისაუბრა და სამუშაო პროცესთან დაკავშირებით თანამშრომლებს შესაბამისი დავალებები მისცა.

• The Minister of Internal Affairs held a working meeting with the heads of the un...
The Minister of Internal Affairs held a working meeting with the heads of the units of the Tbilisi Police Department
The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri and the First Deputy Minister of Internal Affairs, Shalva Bedoidze, held a working meeting with the heads of the units of the Tbilisi Police Department.
Vakhtang Gomelauri got familiarized with detailed information from the police chiefs of different districts of Tbilisi regarding the fight against crime in the capital, as well as preventive police measures implemented in this regard.
Vakhtang Gomelauri reviewed the priority directions of the Ministry of Internal Affairs and gave relevant instructions to the employees regarding the work process.