• შინაგან საქმეთა სამინისტრომ ჭადრაკში შიდა ტურნირი ჩაატარა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადმინისტრაციულ შენობაში ჭადრაკის შიდა ტურნირი ჩატარდა. ჩემპიონატი ჭადრაკის საერთაშორისო ფედერაციის - „FIDE“-ს წესებით, შვეიცარიული სისტემით, 7 ტურად წარიმართა.
შიდა ტურნირი მიზნად ისახავდა სამინისტროს სისტემაში ჭადრაკის, როგორც სპორტის სახეობის პოპულარიზაციას და უწყების მოსამსახურეებს შორის ურთიერთობების გაღრმავებას.
I ადგილი დაიკავა შინაგან საქმეთა სამინისტროს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომელმა - თორნიკე გაბუნიამ.
II ადგილზე გავიდა განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის თანამშრომელი - ზურაბ ქსოვრელი, ხოლო III ადგილზე - თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომელი ნონა დათუაშვილი.
ტურნირში საპრიზო ადგილებზე გასულ მონაწილეებს, სხვადასხვა სამახსოვრო საჩუქართან ერთად, ფულადი ჯილდოც გადაეცათ.

• Ministry of Internal Affairs held an internal chess tournament
An internal chess tournament was held in the administrative building of the Ministry of Internal Affairs. The championship was held in 7 rounds according to the rules of the International Chess Federation - "FIDE" and the Swiss system.
The internal tournament was aimed at popularizing chess as sport within the ministry and deepening the relations between the employees of the agency.
The 1st place was won by Tornike Gabunia, an employee of the Central Criminal Police Department of the Ministry of Internal Affairs.
Zurab Ksovreli, an employee of the Special Tasks Department, took the 2nd place, and Nona Datuashvili, an employee of Tbilisi Police Department, earned the 3rd place.
Along with various souvenirs, monetary rewards were also handed out to the participants who won the prize places in the tournament.