• შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადამიანის უფლებათა დაცვისა და გამოძიების ხარისხის მო...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადამიანის უფლებათა დაცვისა და გამოძიების ხარისხის მონიტორინგის დეპარტამენტის დირექტორად გიორგი მინდიაშვილი დაინიშნა
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ, ალექსანდრე დარახველიძემ ადამიანის უფლებათა დაცვისა და გამოძიების ხარისხის მონიტორინგის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი ხელმძღვანელი, გიორგი მინდიაშვილი წარუდგინა, რომელმაც აღნიშნულ თანამდებობაზე გიორგი ოსაძე ჩაანაცვლა.
გიორგი ოსაძე კი საქმიანობას შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიაში პრორექტორის პოზიციაზე გააგრძელებს.
გიორგი მინდიაშვილს უწყებაში მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს.
აღნიშნულ თანამდებობაზე დანიშვნამდე შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს დირექტორის მოადგილის პოზიციას იკავებდა.
გიორგი მინდიაშვილი ასევე, წამყვან თანამდებობებზე მუშაობდა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ინსპექტორის აპარატში და სახელმწიფო ინსპექტორის სამსახურში.

• Giorgi Mindiashvili was appointed as the director of Human Rights Protection and...
Giorgi Mindiashvili was appointed as the director of Human Rights Protection and Investigation Quality Monitoring Department of the Ministry of Internal Affairs
The Deputy Minister of Internal Affairs - Aleksandre Darakhvelidze, introduced the new head of Human Rights Protection and Investigation Quality Monitoring Department - Giorgi Mindiashvili to the staff, who replaced Giorgi Osadze.
Giorgi Osadze will continue his work in the Academy of the Ministry of Internal Affairs on the position of vice-rector.
Giorgi Mindiashvili has many years of work experience in the agency.
Before being appointed on the mentioned position, he held the position of Deputy Director of the Service Agency under the Ministry of Internal Affairs.
Giorgi Mindiashvili also worked on leading positions in the personal data protection inspector's office and in the state inspector's office.