• შს მინისტრის მოადგილემ სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის რუსთავის ბა...
შს მინისტრის მოადგილემ სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის რუსთავის ბაზაზე ახალი სასადილო შენობა გახსნა
დღეს საქართველოს შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე ვახტანგ გომელაურმა შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის ქვემო ქართლის რეგიონალური სამმართველოს რუსთავის ბაზაზე, ამავე დეპარტამენტის დირექტორ ზაზა ფანცულაიასთან ერთად, ახალი სასადილო შენობა გახსნა.
ახლადაშენებული, თანამედროვე სტანდარტების, ერთსართულიანი შენობა უახლესი ტექნიკით არის აღჭურვილი. მისი მშენებლობა მიმდინარე წლის დასაწყისში დაიწყო და რამდენიმე დღის წინ დასრულდა.
ღონისძიების ფარგლებში, მინისტრის მოადგილე დეპარტამენტის პირად შემადგენლობას შეხვდა და ავტოპარკი დაათვალიერა. ვახტანგ გომელაური ადგილზე გაეცნო პირადი შემადგენლობის საცხოვრებელ პირობებს და კავშირგაბმულობის სფეროში დანერგილი ახალი ტექნოლოგიების მუშაობის სპეციფიკას.

• Vakhtang Gomelauri has opened new dinery on Rustavi base of the Department for t...
Vakhtang Gomelauri has opened new dinery on Rustavi base of the Department for the Protection of Strategic Pipelines
Today Deputy Minister of Internal Affairs Vakhtang Gomelauri has visited Rustavi base of the Department for the Protection of Strategic Pipelines of Special Emergency Measures Center along with Zaza Pantsulaia-director of the mentioned department and opened new dinery building.
Building in accordance with contemporary standards is equipped with the latest technic. Construction works were completed several days ago.
Within the frames of the event Deputy Minister of Internal Affairs met with personnel of the base and viewed auto park.Vakhtang Gomelauri received information on living conditions and works specifics newly implemented technologies of communication.