• შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თ...
შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლებმა ხონში საქველმოქმედო აქცია განახორციელეს
შინაგან საქმეთა სამინისტრო აგრძელებს საქველმოქმედო აქციას სიღარიბის ზღვარს მიღმა მყოფი ოჯახების დასახმარებლად. შსს-ს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლებმა, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, ხონში მცხოვრები მუშკუდიანების შეჭირვებული ოჯახი საკვები პროდუქტებით მოამარაგეს. შს სამინისტრომ მთელი ქვეყნის მასშტაბით სოციალურად შეჭირვებულ 2000-ზე მეტ ოჯახს გაუწია დახმარება.
შინაგან საქმეთა სამინისტროსთვის სოციალური პასუხისმგებლობა ერთ-ერთ პრიორიტეტს წარმოადგენს. უწყება, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, სოციალურად შეჭირვებული მოსახლეობის დახმარებას მომავალშიც განაგძობს.

• Officers of Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division he...
Officers of Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division held charity campaign in Khoni
Ministry of Internal Affairs continues charity campaign in order to assist extremely poor families. The officers of Imereti, Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti Regional Main Division within the frames of the charity campaign provided Mushkudiani family residing in Khoni with many children with food provisions. Ministry assisted to more than 2000 families across the country.
Social responsibility is among priority areas of the Ministry of Internal Affairs. The agency will continue assisting poor families within the frames of the charity campaign in the future.