• შსს-ს კამპანიის - „არა ძალადობას“ ფარგლებში გამოცხადებულ კონკურსში გამარჯვებულ ს...
შსს-ს კამპანიის - „არა ძალადობას“ ფარგლებში გამოცხადებულ კონკურსში გამარჯვებულ სტუდენტებს სიგელები გადაეცათ
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიერ ოჯახში ძალადობის წინააღმდეგ მიმართული კამპანიის - „არა ძალადობას“ ფარგლებში გამოცხადებულ კონკურსში გამარჯვებულ, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სტუდენტებს უნივერსიტეტის რექტორმა ვლადიმერ პაპავამ სიგელები გადასცა.
ღონისძიებას შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე ლევან იზორია, შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის უფროსი ნინო გიორგობიანი, უნივერსიტეტის პროფესორ-მასწავლებლები და სტუდენტები დაესწრნენ.
კონკურსზე თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ჟურნალისტიკის მიმართულების სამაუწყებლო მედიის ფარგლებში სამმა ჯგუფმა სამი ვიდეორგოლი წარმოადგინა. თსუ-დან წარდგენილი ვიდეორგოლებიდან ორმა გაიმარჯვა. კონკურსში ოჯახში ძალადობის პრევენციასთან დაკავშირებით ასამდე მედიაპროდუქტი: საგაზეთო პუბლიკაციები, ტელე და რადიოსიუჟეტები იყო წარმოდგენილი.

• Students who won the contest within the frames of the social campaign of the Min...
Students who won the contest within the frames of the social campaign of the Ministry were handed out certificates
Students of Ivane Javakhishvili Tbilisi State Univesity journalism faculty students who won the contest announced within the frames of the social campaign-No to Violence, launched by the Ministry of Internal Affairs were handed out certificates by the rector of the University Vladimer Papava.
The event was attended by the Deputy Minister of Internal Affairs Levan Izoria, Head of Public Relations Department Nino Giorgobiani, academic personnel of the University and students.
At the contest three groups of students from Journalism faculty presented three videos, out of which two videos were chosen. In the mentioned contest up to 100 media products were presented, such as: newspaper articles, TV and radio stories and etc.