• შსს-ს კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის და სამცხე-ჯავახეთის სამხარეო მთავარი სამმართვ...
შსს-ს კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის და სამცხე-ჯავახეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები შს მინისტრის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციას შეუერთდნენ
შინაგან საქმეთა მინისტრ ალექსანდრე ჭიკაიძის ინიციატივით დაწყებულ საქველმოქმედო აქციას კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის და სამცხე-ჯავახეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები შეუერთდნენ. შსს-ს წარმომადგენლებმა ახალქალაქის და ნინოწმინდის რაიონში სიღარიბის ზღვარს მიღმა მყოფ 700 ოჯახს, მათ შორის, მრავალშვილიანებსა და მარტოხელებს, ახალი წელი მიულოცეს და საახალწლო საჩუქრები გადასცეს.
შს სამინისტრო აგრძელებს საქველმოქმედო აქციას, რომელიც საქართველოს რამდენიმე რეგიონში, მრავალშვილიან და სიღარიბის ზღვარს მიღმა მყოფ ოჯახებს მოიცავს. სამინისტრო სულ 2000-მდე ოჯახს ეხმარება.

• Charity campaign was joined by Samtskhe-Javakheti main division of counter-intel...
Charity campaign initiated by the Minister of Internal Affairs Aleksandre Tchikaidze was joined by Samtskhe-Javakheti main division of counter-intelligence Department. MIA representatives wished happy New Year up to 700 extremely poor families of the region and handed out New Year gifts.
Ministry of Internal Affairs continues charity campaign which is aimed at assisting extremely poor families all across Georgia. Ministry of Internal Affairs will assist up to 2000 families residing in regions of the country.