• შსს-ს მომსახურების სააგენტომ აქცია - „გაამწვანე სამუშაო გარემო“ დაიწყო
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე დავით ვარდიაშვილმა და შსს-ს მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა დათო ნიკოლეიშვილმა გამწვანების აქციაში მიიღეს მონაწილეობა.
შსს-ს მომსახურების სააგენტოს დირექტორის ინიციატივით, მომსახურების სააგენტომ პროექტი - „გაამწვანე სამუშაო გარემო“ დაიწყო.
აქციის ფარგლებში, სააგენტოს 100-მდე თანამშრომელმა ქალაქ რუსთავში, შენობის მიმდებარე ტერიტორიაზე სხვადასხვა ჯიშის - ფიჭვის, იფანის და კვიპაროსის 300-მდე ხე დარგო. ღონისძიებას შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი გოგა რაზმაძეც შეუერთდა და აქციაში თავისი წვლილი შეიტანა.
პროექტში „გაამწვანე სამუშაო გარემო“ მომსახურების სააგენტოს ყველა თანამშრომელი ჩაერთვება. სააგენტოს რეგიონული დანაყოფების მიმდებარე ტერიტორიაზე კი ხეები ეტაპობრივად დაირგვება.

Deputy Minister of Internal Affairs Davit Vardiashvili and head of the Service Agency Dato Nikoleishvili took part in gardening campaign.
Under the initiative of Dato Nikoleishvili, Service Agency launched the project- “Make Work Space Green”.
Within the frames of the campaign 100 employees of the agency planted up to 300 trees on the territory of the building. The event was joined by the director of Patrol Police Department Goga Razmadze who made his contribution in the campaign.
In the newly launched campaign, entire personnel of the Service Agency will get involved. Gradually trees will be planted on the territory of the regional units.