• შსს-ს მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა საჩხერე-ამბროლაურის მშენებარე განყოფილებ...
საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს დირექტორმა ზურაბ ზუბადალაშვილმა სააგენტოს საჩხერე-ამბროლაურის განყოფილების მშენებლობის პროცესი დაათვალიერა და მშენებლებს გაესაუბრა. მშენებლობა 2014 წელს დაიწყო და 2015 წლის მაისში დასრულდება. დაგეგმილია თანამედროვე სტანდარტების სამსართულიანი შენობის აგება, რომელიც ყველა საჭირო ავეჯით და ტექნიკით აღიჭურვება. ახალ შენობაში შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთათვის გათვალისწინებულია სპეციალური პანდუსების მოწყობა, ასევე დაგეგმილია სააგენტოს ეზოს კეთილმოწყობა. 2015 წლის მაისიდან დაინტერესებული პირები საჩხერე-ამბროლაურის განყოფილებაში მომსახურების სააგენტოს ყველა სერვისით ისარგებლებენ.
მომსახურების სააგენტოს საჩხერის განყოფილება ამ ეტაპზე მომხმარებელს დროებით თავისუფლების ქუჩა N3-ში მდებარე შენობაში ემსახურება. ცალკე ტერიტორიაზეა განთავსებული მართვის მოწმობის მისაღები პრაქტიკული გამოცდის მოედანი.

• Director of MIA Service Agency visited construction site of Service Agency branc...
Director of MIA Service Agency visited construction site of Service Agency branch in Sachkhere-Ambrolauri
Director of MIA Service Agency Zurab Zubadalashvili visited construction site of Service Agency branch in Sachkhere-Ambrolauri which is supposed to be completed in May 2015. The building will be comprised of three floors which will be equipped with contemporary furniture and technic. The building will also be adapted for disabled persons with special ramps. From May 2015 Sachkhere-Ambrolauri branch will provide all existing services to the local population.
At this stage reginal branch of the agency is located temporarily in Sachkhere on Freedom Street N3 while practice testes for receiving driver’s license are conducted in the different location.