• შსს-ს საარჩევნო სპეცუბნებში ხმის მიცემის პროცესი დასრულდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საარჩევნო სპეცუბნებში ხმის მიცემის პროცესი დასრულდა. შსს-ს მოსამსახურეებმა ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში ხმა ორ სპეცუბანში – თბილისსა და ზუგდიდში მისცეს.
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ვადიანმა სამხედრო მოსამსახურეებმა თბილისში, სამგორის რაიონის მე-6 საარჩევნო ოლქის 115-ე უბანში მიიღეს მონაწილეობა არჩევნებში, ზუგდიდში კი – 67-ე საარჩევნო ოლქის 110-ე უბანში. შსს-ს სპეცუბნებში ხმის მიცემის პროცესი დარღვევებისა და ექსცესების გარეშე მიმდინარეობდა. საარჩევნო სპეცუბნები საღამოს 8 საათზე დაიხურა.
შინაგან საქმეთა მინისტრის გადაწყვეტილებით, გასულ წელს ე.წ. დახურული უბნები გაუქმდა და დარჩა სამი სპეცუბანი, ხოლო წელს დარჩა მხოლოდ ორი აუცილებელი სპეცუბანი, სადაც შსს-ს ვადიანი სამხედრო მოსამსახურეები მსახურობენ.

• Process of voting at Special Polling Stations has completed
Voting process at special polling stations of Mia during the local Self-Government election has completed. The servicemen of the Mia have cast their votes in two polling stations located in Tbilisi and Zugdidi.
The servicemen of Special tasks Department of Special and Emergency Measures Center of Mia voted in the precinct #115 of Samgori 6th election district, Tbilisi and in the precinct #110 of Zugdidi region #67 election district.
Voting process at Special Polling Stations of Mia went without violations and any incidents. The Special Polling Stations were closed at 8 pm.
By the decision of the Minister of Internal Affairs of Georgia so called “closed polling stations” were closed last year and only two special polling stations were left for recruits.