• შსს-ს თანამშრომლებმა მთელი საქართველოს მასშტაბით 200-ზე მეტ ოჯახს საახალწლო საჩუ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს რეგიონების პოლიციის დეპარტამენტების თანამშრომლებმა, საკუთარი ინიციატივითა და სახსრებით, მთელი ქვეყნის მასშტაბით, 200-ზე მეტ გაჭირვებულ და მრავალშვილიან ოჯახს სურსათი, საყოფაცხოვრებო ნივთები, სათამაშოები, წიგნები, ტკბილეული, საახალწლო საჩუქრები გადასცეს და ახალი წელი მიულოცეს.
შსს-ს კახეთის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლები გურჯაანის შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა დღის ცენტრ „Life Line“-საც ეწვივნენ და ცენტრის ბენეფიციარებს საყოფაცხოვრებო ტექნიკა, პროდუქტები და საახალწლო საჩუქრები მიუტანეს.
შსს-ს აფხაზეთის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა კი დაღუპული პოლიციელების ოჯახები მოინახულეს და საახალწლო ნობათი გადასცეს.
შს სამინისტრო სოციალურად შეჭირვებული ოჯახების დასახმარებლად საქველმოქმედო აქციას ტრადიციულად, ყოველ წელს ახორციელებს. აღნიშნული აქცია მომავალშიც გააგრძელდება.

• Officers of the regional police departments handed out gifts to more than 200 fa...
Officers of the regional police departments, under their own initiative and funds assisted more than 200 families with many children handed over food provisions, household appliances, toys, books, sweets and Christmas gifts and wished them merry Christmas.
Kakheti police department officers also visited day center of the disabled persons “Life Line” and handed over household appliances, food provisions and gifts to the apprentices of the center.
Officers of Abkhazia police department have visited families of the diseased policemen and handed out New Year gifts and sweets.
Ministry of Internal Affairs traditionally assists families on the eve of the New Year. the mentioned campaign will continue in the future as well.