• შსს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპა...
შსს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა მონაწილეობა მიიღეს აქციაში „გაიღე სისხლი გადაარჩინე სიცოცხლე“
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებები ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის თანამშრომლებმა აქციაში - „გაიღე სისხლი, გადაარჩინე სიცოცხლე“ მიიღეს მონაწილეობა.
განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორმა მერაბ მალანიამ, განსაკუთრებულ დავალებათა I სამმართველოს უფროსმა მამუკა სეფიაშვილმა და ამავე სამმართველოს 150-მდე თანამშრომელმა ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისათვის სისხლი გაიღეს. ღონისძიებას ესწრებოდნენ შსს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებები ცენტრის ადმინისტრაციის უფროსი რუსუდან კასრაძე და ადმინისტრაციის სხვა წარმომადგენლები.
შინაგან საქმეთა სამინისტრო აქტიურად მონაწილეობს აქციაში, რომელიც ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისათვის საჭირო სისხლისა და სისხლის კომპონენტების დეფიციტის შემცირებას ემსახურება. აღნიშნულ ღონისძიებაში მონაწილეობა მომავალშიც გაგრძელდება.

• The representatives of the Special Tasks Department of the MIA Special and Emerg...
The representatives of the Special Tasks Department of the MIA Special and Emergency Measures Center participated in the campaign “Donate Blood, Save Life”
The Employees of the Special Tasks Department of the MIA Special and Emergency Measures Center donated blood for children suffering from leukemia disease in the framework of “Donate Blood, Save Life” campaign.
The director of the Special Tasks Department of the MIA Special and Emergency Measures Center Merab Malania, the Head of I Division of the Special Tasks Department Mamuka Sepiashvili and up to 150 employees of the division donated blood for the children suffering from leukemia disease. The event was attended by the Head of Administration of the MIA Special and Emergency Measures Center Rusudan Kasradze and other representatives of the Administration.
The Ministry of Internal Affairs is actively involved in the campaign aimed at providing children suffering from leukemia disease with the blood and reducing the blood components deficiency. The participation in this campaign will continue in the future as well.