• შსს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვი...
შსს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა საქველმოქმედო ღონისძიებაში მონაწილეობა მიიღეს
შსს-ს სპეცილური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა „ინვალიდთა დახმარებისა და ინტეგრირების ლიგის“ წარმომადგენლებთან ერთად მონაწილეობა მიიღეს საქველმოქმედო ღონისძიებაში. შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირების საზოგადოებასთან მაქსიმალური ინტეგრირებისა და მატერიალური დახმარების მოზიდვის მიზნით, ახალციხის მე-5 საჯარო სკოლაში საქველმოქმედო კონცერტი ჩატარდა.
სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა სრული მხარდაჭერა გამოხატეს და მნიშვნელოვანი წვლილი შეიტანეს ქველმოქმედებისათვის საჭირო თანხის შეგროვებაში. შემოსული თანხის ნაწილი ახალციხის რაიონში მაცხოვრებელ შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვებს მოხმარდება.
შინაგან საქმეთა სამინისტრომ აქტიური ჩართულობისა და საქველმოქვედო აქცაში შეტანილი წვლილისთვის „ინვალიდთა დახმარებისა და ინტეგრირების ლიგისგან“ მადლობის წერილი მიიღო. შს სამინისტრო აქტიურად მონაწილეობს საქველმოქმედო ღონისძიებებში და სხვადასხვა აქციებში მონაწილეობას მომავალშიც გააგრძელებს.

• EMPLOYEES OF THE STRATEGIC PIPELINES PROTECTION DEPARTMENT OF MIA SPECIAL AND EM...
EMPLOYEES OF THE STRATEGIC PIPELINES PROTECTION DEPARTMENT OF MIA SPECIAL AND EMERGENCY MEASURES CENTER TOOK PART IN THE CHARITY EVENT
The employees of the Strategic Pipelines Protection Department of MIA Special and Emergency Measures Center took part in the charity event along with the representatives of the “League of Integration and Support of the People with Disabilities”. The charity concert aimed at enhancing integration of disabled persons into society and raising funds for them was held at Public School #5 in Akhaltsikhe.
The employees of the Strategic Pipelines Protection Department demonstrated their support and significantly contributed to the fund-raising for the charity. The part of the raised funds will be provided to the children with disabilities living in Akhaltsikhe.
The Ministry of Internal Affairs received a letter of gratitude from the “League of Integration and Support of the People with Disabilities” for active contribution and support in the charity event. The Ministry actively takes part in the charity events and will continue its participation in the future as well.