• სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის პირადი შემადგენლობა სრულიად საქართ...
სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის პირადი შემადგენლობა სრულიად საქართველოს კათალიკოს-პატრიარქმა უწმინდესმა და უნეტარესმა ილია მეორემ დალოცა
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის პირადი შემადგენლობა სრულიად საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქმა, უწმინდესმა და უნეტარესმა ილია მეორემ დალოცა და დეპარტამენტის დროშა აკურთხა.
სამების საკათედრო ტაძარში გამართულ საკვირაო წირვა-ლოცვას და დროშის კურთხევის ცერემონიას სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის დირექტორი ზაზა ფანცულაია, საბრძოლო შემადგენლობა და უწყების სხვა წარმომადგენლები დაესწრნენ.

• Catholicos-Patriarch of All Georgia, His Holiness and Beatitude Ilia II blessed ...
Catholicos-Patriarch of All Georgia, His Holiness and Beatitude Ilia II blessed the staff of the Strategic Pipelines Protection Department
Catholicos-Patriarch of All Georgia, His Holiness and Beatitude Ilia II blessed the staff of the Strategic Pipelines Protection Department of the MIA Special and Emergency Measures Center and the flag of the Department.
Sunday Liturgy and flag blessing ceremony held at the Holy Trinity Cathedral was attended by Director of the Strategic Pipelines Protection of the MIA Special and Emergency Measures Center Zaza Pantsulaia, combat staff and other representatives of the Ministry.