• ვახტანგ გომელაურმა საქართველოში ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელთან გამოსამ...
ვახტანგ გომელაურმა საქართველოში ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელთან გამოსამშვიდობებელი შეხვედრა გამართა
შინაგან საქმეთა მინისტრმა, ვახტანგ გომელაურმა, გამოსამშვიდობებელი შეხვედრა გამართა საქართველოში ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელთან - როზარია პუგლისთან, რომელიც ჩვენს ქვეყანაში 5-წლიან მოღვაწეობას ასრულებს.
შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელის მოადგილე - პირიტ პიკერი და ახალდანიშნული სამხედრო მეკავშირე ოფიცერი - რუშენ აბიდინოღლუ.
ვახტანგ გომელაურმა როზარია პუგლისს საქართველოს ევროატლანტიკური ინტეგრაციის მხარდაჭერისთვის, ასევე, შინაგან საქმეთა სამინისტროს შესაძლებლობების გაუმჯობესებაში შეტანილი წვლილისთვის მადლობა გადაუხადა და მომავალ საქმიანობაში წარმატება უსურვა.

• The Minister of Internal Affairs held a farewell meeting with the Head of NATO L...
The Minister of Internal Affairs held a farewell meeting with the Head of NATO Liaison Office in Georgia
The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri, held a farewell meeting with the Head of NATO Liaison Office in Georgia, Rosaria Puglisi, who is completing her five-year mission in our country.
The meeting was also attended by the Deputy Head of NATO Liaison Office –Pirit Pikker and newly appointed Military Liaison Officer - Rusen Abidinoglu.
Vakhtang Gomelauri expressed gratitude to Rosaria Puglisi for her support to Georgia’s Euro-Atlantic integration, as well as for her contribution to the capacity building of the Ministry of Internal Affairs and wished success in her future activities.